Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/strefa2/public_html/inneauta/web2/config.php on line 5
Inne Auta - portal ogłoszeniowy


inneauta.pl

Portal inneauta powstał z naszej pasji i fascynacji samochodami. Stworzyliśmy go, aby ułatwić pasjonatom poszukiwania niekonwencjonalnych aut. Dla nas samochody to coś więcej niż tylko przedmioty do przemieszczania się z punktu A do B, poszukujemy i udostępniamy inne auta. Portal z założenia jest portalem ogłoszeniowym, na którym każdy może zamieścić swoją ofertę. Znajdują się na nim najciekawsze i najbardziej emocjonujące okazy. Polecamy również informacje o miejscach w których można samochody kupić i serwisować. Można znaleźć tu samochody w różnych przedziałach cenowych. Pasja to nie to samo, co zasobność portfela. Można jeździć samochodem nietuzinkowym o wartość 3 000 PLN, można też jeździć autem za 3 000 000 PLN. Nasza strona została stworzona, aby ułatwić poszukiwania wymarzonego i wyśnionego automobila.

Swoje ogłoszenie możesz zamieścić już teraz !

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Zarejestruj się!

Zaloguj

Jeżeli masz jakieś uwagi lub pomysły prosimy o kontakt mailowy kontakt@inneauta.pl, będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami swoimi sugestiami.

Ekipa InneAuta.pl


liczba odwiedzin: 17611